[full_width_color]
[rnr_carousel animation=”fadeInUp”]
[rnr_carousel_item]
[one_third]
[service_box icon=”fa-tablet” title=”طراحی زیبا” icon_type=”font”]گرافیک وب، نحوه و ترکیب استفاده از رنگ ها، چیدمان عناصر تصویری در سایت، نوع و سایز قلم ها، نمایش تصاویر و در کل موضوعاتی از این دست را شامل میشود. استفاده از سایه ها،گرادیان رنگ و تصاویر کوچک گرافیکی روش های ساده ای هستند که طراحی شما را متفاوت می کنند ولی در نظر داشته باشید تا حد امکان بر حجم صفحات خود اضافه نکنید.
[/service_box]
[/one_third]
[/rnr_carousel_item]
[rnr_carousel_item]
[one_third]
[service_box icon=”fa-gift” title=”پشتیبانی” icon_type=”font”]پشتیبانی سایت یکی از مهمترین بخش ها جهت به روز نگهداشتن و عوامل مهم در رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می باشد. در قرارداد های پشتیبانی پژواک همواره سعی شده است تا تمام نیازهای شما برای پشتیبانی از وب سایتتان مشخص شده باشد تا در طول مدت زمان اجرای قرارداد پشتیبانی سایت به مشکلی بر نخورید.
[/service_box]
[/one_third]
[/rnr_carousel_item]
[rnr_carousel_item]
[one_third]
[service_box icon=”fa-bolt” title=”خدمات بروزرسانی” icon_type=”font”]وب سایت های داینامیک که دارای قابلیت درج مطلب جدید و ویرایش مطالب قبلی می باشد نیازمند بروز رسانی اطلاعات با دانستن تکنیک ها و دانش فنی برنامه نویسی و گرافیک، تاثیری به سزا در جذب بازدید کننده ها و بالا رفتن بازدید از وب سایت شما دارد. گروه پژواک این تکنیک ها و دانش را در وب سایت شما با آخرین علوم پیاده خواهند کرد.
[/service_box]
[/one_third]
[/rnr_carousel_item]

[/rnr_carousel]
[/full_width_color]

[space]
[center]

همین حالا سغارش دهید…

سیستم فروش پروازهای چارتری و تور پژواک

[button title=”مشاهده امکانات و کاتالوگ” scroll=”true” link_url=”http://echoprocess.ir/%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%be%d8%b1%d9%88%d8%a7%d8%b2%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%86%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%d9%88-%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d9%be%da%98%d9%88%d8%a7%da%a9/”]
[/center]